Wkrętaki elektryczne - Techsystem

Wkrętarki elektryczne Kilews o niskich i średnich momentach obrotowych doskonale sprawdzą się na liniach produkcyjnych w każdej firmie. Mają zakres od 0,008 Nm do 4,9 Nm.

Wkrętarki elektryczne Kilews o niskich i średnich momentach obrotowych – cechy:

  • Lekkie, ciche, ergonomiczne oraz łatwe w użytkowaniu
  • Solidne wykonanie, praktycznie bezserwisowe
  • Wytrzymałe i odpowiednie do długotrwałego, przemysłowego użytkowania
  • Sprawdzone na liniach produkcji seryjnej
  • Uruchomienie na docisk lub przycisk
  • Wysoka powtarzalnością i dokładnością wkręceń
  • Możliwość zakupienia wersji ESD

Niektóre modele wkrętarek elektrycznych są wyposażone w licznik śrub lub mają wbudowany kontroler pozwalający na kontrolę szeregu parametrów procesu skręcania takich jak: czas dokręcania lub liczba śrub w sekwencji. Dostępną są także modele wkrętarek elektrycznych Kilews o niskich i średnich momentach obrotowych z możliwością ustawienia funkcji Slow Start. Bezszczotkowe wkrętarki elektryczne Kilews o niskich i średnich momentach obrotowych oraz wysokich momentach obrotowych mają zakres od 0,008 Nm do 50 Nm, natomiast wkrętarki akumulatorowe to zakres od 0,3 Nm do 250 Nm. Narzędzia montażowe Kilews wykorzystywane są w wielu branżach przemysłu. To idealne narzędzia do zastosowania na linii produkcji seryjnej.  

Wkrętarki elektryczne Kilews

Kilews Industrial Co Ltd to firma, która stworzyła własną markę automatycznych wkrętarek elektrycznych dla przemysłu. Kolejne lata to rozwój firmy i jej obszarów działania. Początkowo wkrętarki elektryczne sprzedawane były w rejonie Azji, ale z czasem Kilews rozszerzył sprzedaż narzędzi na cały świat. Wkrętarki elektryczne Kilews i inne ich narzędzia posiadają odpowiednie certyfikaty umożliwiające sprzedaż na rynkach europejskich oraz amerykańskich. Od 2007 roku firma Kilews Industrial Co Ltd jest już jednym z największych producentów wkrętarek elektrycznych na rynki światowe. Produkuje także narzędzia dla innych renomowanych marek z całego świata.

Wkrętarki elektryczne bezszczotkowe Kilews

Rok 2009 jest przełomowy dla firmy Kilews Industrial Co Ltd. Na bazie własnych badań i opracowań rozpoczyna się produkcja wkrętarek z silnikiem bezszczotkowym, które zastąpiły silniki szczotkowe, a także wkrętarek elektrycznych o niskim momencie obrotowym oraz wersje z licznikiem i kontrolą wkręceń. Kolejne lata to wprowadzenie do produkcji wkrętarek elektrycznych o wysokich momentach obrotowych oraz wkrętarek akumulatorowych z silnikiem bezszczotkowym.

TECHSYSTEM dystrybutorem wkrętarek elektrycznych Kilews

Od wielu lat zajmujemy się dystrybucją bezszczotkowych wkrętarek elektrycznych Kilews o niskich i średnich momentach obrotowych oraz wysokich momentach obrotowych (Power Torque), a także podajników śrubek, mierników momentów, wkrętarek akumulatorowych i wszystkich akcesoriów do narzędzi montażowych Kilews (uchwyty na narzędzia, balansery, głowice kątowe, zasilacze, pierścienie magnetyczne, bity itp.) Nasi przedstawiciele handlowi służą pomocą w doborze odpowiednich wkrętarek elektrycznych do konkretnych zastosowań. Możemy także zorganizować pokaz narzędzi Kilews lub wypożyczyć dostępne na stanie magazynowym wkrętarki na testy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.