Ultrakompaktowy klucz udarowy 36QMAX

Ultrakompaktowy klucz udarowy 36QMAX

Producent: Ingersoll Rand

Linia produktowa: narzędzia montażowe

100 lat tradycji firmy Ingersoll Rand w projektowaniu narzędzi najwyższej jakości dla przemysłu jest gwarancją absolutnej niezawodności kluczy 36QMAX i 15QMAX. Narzędzia te zostały poddane rygorystycznym testom wytrzymałościowym, podczas których były wielokrotnie uderzane, upuszczane i eksploatowane do granic możliwości, aby zagwarantować, że będą co najmniej dwa razy trwalsze niż produkty konkurencji. Podwójny mechanizm udarowy, najwyższa trwałość i dostępność oraz do 870 Nm maksymalnego momentu zrywającego przy wadze zaledwie 1,1 kg sprawiają, że klucze 36QMAX i 15QMAX to nie tylko narzędzia, które chcesz mieć – to narzędzia, których potrzebujesz, aby wykonać rzetelną pracę za każdym razem.

Stosunek mocy do masy: Przy 1,1 kg to narzędzie nadal wytwarza 870 Nm momentu dokręcania nakrętek, co czyni go liderem w zakresie stosunku mocy do masy w swojej klasie.
Dostępność: Nie ma miejsca na pracę do ukrycia, ponieważ ta kompaktowa konstrukcja zapewnia użytkownikowi dostęp i moc, której potrzebuje, nawet jeśli zadanie znajduje się pod przeszkodami, nad nimi lub w ich pobliżu.
Niezawodność: Ten opracowany w oparciu o doświadczenie firmy Ingersoll Rand klucz udarowy testuje dwukrotnie dłuższą żywotność konkurencyjnych produktów dostępnych obecnie. Poparte 2-letnią gwarancją, aby to udowodnić.
Kontrola: Obsługiwany jedną ręką przycisk do przodu / do tyłu oraz 3-trybowy regulator mocy zapewniają maksymalną kontrolę i maksymalną wydajność.

  • Obrotowy wlot° 360 pomaga wyeliminować skręcone węże
  • Technologia cichych narzędzi integruje poprawia poziom hałasu
  • Mechanizm Twin Hammer pomaga poprawić komfort przy niższych wibracjach