Specjalny adapter głowicy wersji pistoletowej QX

Specjalny adapter głowicy wersji pistoletowej QX

Producent: Ingersoll Rand

Linia produktowa: narzędzia montażowe

Specjalny adapter głowicy pistoletowej Ingersoll Rand® QX upraszcza sposób, w jaki producenci używają specjalnych nasadek do operacji mocowania z dowolnym narzędziem z uchwytem pistoletowym Ingersoll Rand® QX Series™. Specjalny adapter głowicy zwiększa elastyczność narzędzi QX Series™ i eliminuje potrzebę trudnego dostosowywania narzędzia w celu zintegrowania specjalnych nasadek. Korzystając ze specjalnego adaptera, producenci z branży motoryzacyjnej, ciężkiego sprzętu, ciężarówek i autobusów, przemysłu lotniczego i montażu ogólnego mogą wykorzystać sterowanie przetwornikiem w pętli zamkniętej narzędzia QX Series™, używając jednocześnie różnych specjalistycznych osprzętów branżowych, które wcześniej były trudne do zintegrowania.

  • Zestaw zawiera części, przekładki, instrukcje krok po kroku i informacje o wymiarach potrzebne użytkownikowi do zainstalowania adaptera na już używanym narzędziu QX i podłączenia go do dowolnej głowicy specjalistycznej. 
  • Producent potrzebuje tylko narzędzia z chwytem pistoletowym QX, specjalnego adaptera głowicy i specjalistycznej nasadki. 
  • Pomaga producentom spełnić wymagania unikalnych zastosowań, w tym w przypadkach, w których ograniczony dostęp wymaga niestandardowej głowicy, aby dotrzeć do elementu złącznego.
  • Dostarczany jako kompletny, gotowy do instalacji zestaw.
  • Typowe zastosowania wymagające specjalnego adaptera głowicy obejmują montaż skrzydeł lotniczych lub instalowanie zawiasów drzwi w samochodach i ciężarówkach.
  • Wykorzystuje standardowy rozmiar i skok gwintu Ingersoll Rand
  • Kompatybilny z kilkoma standardowymi Ingersoll Rand® Wrzeciona narzędziowe QE, takie jak ruchome wrzeciono w linii lub głowica kątowa, które można zamontować na narzędziu QX za pomocą specjalnego adaptera głowicy bez dodatkowych modyfikacji.
  • Do konfiguracji nie jest wymagany specjalista.