Klucz udarowy o ograniczonym momencie obrotowym 2135QTL-2

Klucz udarowy o ograniczonym momencie obrotowym 2135QTL-2

Producent: Ingersoll Rand

Linia produktowa: narzędzia montażowe

Seria: 2135QTL-2

Klucz udarowy 2135QTL-2

Narzędzie 2135QTL-2 wytwarza maks. momentu odkręcający 1058 Nm umożliwiający szybki demontaż uchwytów, jednocześnie ograniczając moment prawoskrętny do 100 Nm, aby uniknąć naprężeń na szpilkach kół i nadmiernego dokręcenia. Osiąga docelowy moment obrotowy w zaledwie 2–3 sekundy, cicho pracuje i waży zaledwie 2,0 kg. Klucz 2135QTL-2 jest napędzany precyzyjnie dostrojonym mechanizmem udarowym i silnikiem stopniowo dawkującym powietrze zamiast gwałtownego nadmuchu. Jest trzykrotnie bardziej wytrzymały niż poprzednie klucze udarowe z ograniczonym momentem obrotowym. Model 2135QTL-2 opracowany jako najlepszy odpowiednik klucza dynamometrycznego powstał z myślą o wygodzie i jakości.

SPRAWNOŚĆ: chociaż 2135QTL-2 ogranicza moc przy obrotach prawoskrętnych, nie rozczarowuje przy odkręcaniu. To zaawansowane narzędzie zapewnia dokładnie taki moment obrotowy, jaki w danej chwili jest potrzebny.
TRWAŁOŚĆ: Ten klucz udarowy o ograniczonym momencie obrotowym jest zaprojektowany w sposób zapewniający sprostanie wymogom ciągłej pracy przy wielu zadaniach. Został sprawdzony pod względem wytrzymałości i zbudowany tak, aby sprostać każdej CIĘŻKIEJ PRACY, która na niego czeka.
WYGODA: Jego łatwość użytkowania jest nieoceniona. Ergonomiczna konstrukcja 2135QTL-2 jest lekka, cicha, a jednocześnie w pełni profesjonalnie radzi sobie z przykręcaniem nakrętek z powrotem na koła samochodów.

Cechy:

  • Ograniczony moment obrotowy w prawo: zapobiega zbyt mocnemu dokręceniu nakrętek do kół i znacznie ogranicza zagrożenie uszkodzeniem kół.
  • Maks. moment odkręcający: 1058 Nm z łatwością odkręca zakleszczone, czy zapieczone nakrętki.
  • Zaawansowany mechanizm udarowy: trzykrotnie bardziej trwały niż poprzednie klucze udarowe z ograniczonym momentem obrotowym w prawo. 
  • Obudowa odporna na substancje chemiczne: chroni przed wystawieniem na działanie płynów warsztatowych.
  • Wzmacniana stalą aluminiowa osłona udaru: chroni elementy wewnętrzne, nie zwiększając masy.
  • Wydajna konstrukcja: osiąga 100 Nm w zaledwie 2–3 sekundy.
  • Cicha praca: znacząco obniża poziom hałasu w warsztacie.
  • Lekki: waży jedynie 2,0 kg,  co ogranicza zmęczenie przy częstym użytkowaniu.