Klucz udarowy 3/4" 20 V

Klucz udarowy 3/4" 20 V

Producent: Ingersoll Rand

Seria: W7170

Linia produktowa: narzędzia montażowe

Akumulatorowy klucz udarowy Ingersoll Rand serii W7170 to lekki, cichy i mocny klucz udarowy, na którym polegają profesjonalni technicy w terenie. Narzędzia akumulatorowe Ingersoll Rand IQV20 Series™ są specjalnie zaprojektowane do serwisowania pojazdów, konserwacji przemysłowej i zastosowań produkcyjnych. Narzędzie udarowe W7170 3/4” umożliwia szybkie wykonanie trudnych zadań, które profesjonalny technik wykonuje każdego dnia — coś, co do tej pory było w stanie wykonać tylko narzędzie pneumatyczne.

Moc
Całkowicie metalowy układ napędowy i mechanizm młota — solidny, trwały i zoptymalizowany pod kątem maksymalnej mocy i wydajności.

Trwałość
Przełącznik bez hamulca o zmiennej prędkości — zapewnia maksymalną kontrolę nad narzędziem. Odporna na upadki, wzmocniona stalą rama chroni przed stłuczeniem.

Komfort
Oczekujący na opatentowanie, miękki w dotyku uchwyt — minimalizuje wibracje, zmniejsza zmęczenie i zwiększa komfort użytkownika podczas długotrwałego użytkowania. Najlepszy w swojej klasie stosunek mocy do masy — moment obrotowy wsteczny 780 ft-lbs i moment obrotowy do niszczenia nakrętek 1100 ft-lb z połączenia narzędzia/akumulatora 7,22 lbs.

Dostępne jako zestawy combo

  • W7170-K22 : Klucz udarowy 3/4”, 2 akumulatory 5,0 Ah, uniwersalna ładowarka i etui