Klucz udarowy 2235QTiMAX-G

Klucz udarowy 2235QTiMAX-G

Producent: Ingersoll Rand

Linia produktowa: narzędzia montażowe

Przedstawiamy klucz Ingersoll Rand® 2235QTiMAX-G — moc, którą znasz i której ufasz w zupełnie nowej, zielonej odsłonie. Moc, trwałość i niezawodność tego przeznaczonego dla branż przemysłowej i motoryzacyjnej pneumatycznego klucza udarowego 1/2 cala jest niezrównana. Teraz technicy, którzy chcą dostosować swoją skrzynkę narzędziową do indywidualnych potrzeb i zachować widoczność narzędzi podczas pracy i w warsztacie, mogą kupić jego wersję w kolorze zielonym.

NOWY KOLOR: Nowy klucz udarowy 2235QTiMAX-G w kolorze zielonym jest łatwo widoczny w pracy i warsztacie i umożliwia lepsze dostosowanie skrzynki narzędziowej.
MOC: Dzięki precyzyjnie dostrojonemu mechanizmowi udarowemu Twin Impact firmy Ingersoll Rand klucz osiąga maksymalny moment zrywający 1760 Nm, radząc sobie nawet z najbardziej zakleszczonymi śrubami. Regulator mocy o 4 położeniach i obsługiwany jedną ręką przycisk dokręcenia/odkręcania zapewniają operatorowi pełną kontrolę umożliwiającą prawidłowe wykonanie pracy już za pierwszym podejściem.
NIEZAWODNOŚĆ: Każdy element, każdy mechanizm i każda funkcja 2235QTiMAX-G została poddana najbardziej rygorystycznym testom, aby zapewnić działanie i wydajność przy najcięższych zastosowaniach. Klucz 2235QTiMAX-G to precyzyjnie dostrojone narzędzie pracy objęte dwuletnią gwarancją.

  • Precyzyjnie dostrojony mechanizm udarowy i silnik cechują się większym momentem, trwałością i wydajnością.
  • Tytanowa osłona udaru jest mocna i wytrzymała, dobrze chroniąc elementy wewnętrzne pneumatycznego klucza udarowego.
  • Obudowa odporna na substancje chemiczne oraz na uderzenia chroni przed wielokrotnymi spadkami i przed płynami warsztatowymi.
  • Technologia cichego narzędzia zmniejsza poziom hałasu bez uszczerbku dla mocy. 
  • Lekki, wyważony pneumatyczny klucz udarowy, który waży jedynie 2,1 kg.
  • Zoptymalizowany pod kątem branży napraw pojazdów, ogólnego użycia w przemyśle, zastosowań w kolejnictwie, ciężkich maszynach, oleju i gazie oraz w przemyśle stoczniowym i budownictwie.
  • Dwuletnia gwarancja MAX