Aktualności

Jesteśmy na rynku już 20 lat!

TECHSYSTEM Krzysztof Perszke

Niezmiernie miło nam poinformować, że minęło 20 lat naszej obecności na rynku. Mamy nadzieję, że przez kolejne lata będziemy mogli Państwu oferować najlepszej jakości produkty z zakresu: narzędzi montażowych, hydrauliki siłowej, czy automatyzacji.

Od początku naszej działalności nadrzędnym celem był stały rozwój firmy tak, aby nasi Klienci byli usatysfakcjonowani ze współpracą z nami. To właśnie dla Państwa zakończyliśmy inwestycję budowy nowej siedziby w Wilkowicach k/Bielska-Białej, by móc zapewnić Państwu profesjonalną obsługę sprzedażową i serwisową.

Pragniemy nadal rozwijać się i podnosić nasze kwalifikacje by stale wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Dowodem na to jest  Dział Budowy Maszyn, który kilka lat temu powstał w naszej firmie i z powodzeniem zajmuje się projektowaniem, budową maszyn oraz automatyzacją procesów przemysłowych. Stosując w naszych aplikacjach najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny automatyki i robotyki pomagamy obniżyć koszty oraz podnieść jakość i wydajność produkcji w Państwa firmach.

Dziękujemy za okazane nam zaufanie.

Techsystem logo