WYDARZENIA

 

Nowa siedziba naszej firmy

Pragniemy poinformować, że otrzymaliśmy zgodę na użytkowanie naszej nowej siedziby w Wikowicach k/Bielska Białej przy ulicy Furmaniec 10.

W najbliższym czasie planujemy przeniesienie całej naszej działalności pod w/w adres. W związku z tym zachęcamy do śledzenia informacji dotyczących daty rozpoczęcia działalności pod nowym adresem na naszej stronie internetowej .

czytaj dalej >>

 

 

Targi Warsaw Industry Week 13 - 15 listopada 2019 r.

Warsaw Industry Week, najszybciej rowijające się targi przemysłowe w Polsce, które są miejscem spotkań biznesowych dotyczących takich branż jak: automatyzacja, robotyzacja, narzędzia, hydraulika oraz pneumatyka, oprogramowania dla przemysłu, obróbka metali i wiele innych.

czytaj dalej >>

 

 

Targi ITM Polska 4 - 7 czerwca 2019 - Poznań

ITM Polska Innowacje-Technologie-Maszyny to wiodące targi w Europie Środkowo-Wschodniej, na których prezentowały swoją ofertę polskie i zagraniczne firmy...

czytaj dalej >>

 

 

Targi Warsaw Industry Week 6 - 8 listopada 2018 

Warsaw Industry Week to najszybciej rowijające się targi przemysłowe w Polsce, które są miejscem spotkań biznesowych w takich branżach jak: automatyzacja, robotyzacja, narzędzia, hydraulika oraz pneumatyka, oprogramowania dla przemysłu, obróbka metali i wiele innych. 

czytaj dalej >>

 

 

XXXI Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2018

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego oraz jedno z największych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego.

czytaj dalej >>