Informacja

 W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wirusem SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie naszych klientów i pracowników, Firma Techsystem wprowadziła ograniczenia dotyczące kontaktów osobistych klientów z naszymi pracownikami.

Zgodnie  z powyższym zostały podjęte następujące działania:

  • Wejście do siedziby firmy osób z zewnątrz jest możliwe tylko po uprzednim umówieniu i tylko w maseczce

Prosimy o uzgadnianie telefoniczne lub mailowo wszystkich wizyt.

Polski

Wydarzenia

WYDARZENIA

 

Nowa siedziba naszej firmy

Pragniemy poinformować, że otrzymaliśmy zgodę na użytkowanie naszej nowej siedziby w Wikowicach k/Bielska Białej przy ulicy Furmaniec 10.

Polski

Nagrody

TECHSYSTEM Gazelą  Biznesu 2017

Po raz kolejny firma TECHSYSTEM Krzysztof Perszke otrzymała tytuł Gazeli Biznesu przyznawany najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom. Tytuł ten, to znak rozpoznawalny firm dobrze zarządzanych oraz cieszących się dobrą kondycją finansową.

 

Nasze osiągnięcia:

2018

Polski

Gazele Biznesu 2017

 

Gazele Biznesu 2017

Firma TECHSYSTEM Krzysztof Perszke otrzymała tytuł Gazeli Biznesu 2017. W rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm mogliśmy wziąć udział dzięki spełnieniu wszystkich kryteriów m. in. odnotowaliśmy wzrost sprzedaży przez ostatnie trzy lata.

 

Polski

Nagrody

TECHSYSTEM Gazelą  Biznesu

Po raz kolejny firma TECHSYSTEM Krzysztof Perszke otrzymała tytuł Gazeli Biznesu przyznawany najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom.
Tytuł ten, to znak rozpoznawalny firm dobrze zarządzanych oraz cieszących się dobrą kondycją finansową.

Polski

Strony