Informacja

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wirusem SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie naszych klientów i pracowników, Firma Techsystem ogranicza do niezbędnego minimum możliwość kontaktów osobistych klientów z naszymi pracownikami.

W związku z powyższym zostały podjęte następujące działania:

  • Ograniczamy wizyty w terenie naszych pracowników do tych, które są niezbędne.
  • Zawieszamy wszystkie usługi wyjazdowe.

Prosimy o uzgadnianie telefoniczne lub mailowo wszystkich wysyłek narzędzi do naszego serwisu. 

Polski

Wydarzenia

WYDARZENIA

 

Nowa siedziba naszej firmy

Pragniemy poinformować, że otrzymaliśmy zgodę na użytkowanie naszej nowej siedziby w Wikowicach k/Bielska Białej przy ulicy Furmaniec 10.

Polski

Nagrody

TECHSYSTEM Gazelą  Biznesu 2017

Po raz kolejny firma TECHSYSTEM Krzysztof Perszke otrzymała tytuł Gazeli Biznesu przyznawany najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom. Tytuł ten, to znak rozpoznawalny firm dobrze zarządzanych oraz cieszących się dobrą kondycją finansową.

 

Nasze osiągnięcia:

2018

Polski

Gazele Biznesu 2017

 

Gazele Biznesu 2017

Firma TECHSYSTEM Krzysztof Perszke otrzymała tytuł Gazeli Biznesu 2017. W rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm mogliśmy wziąć udział dzięki spełnieniu wszystkich kryteriów m. in. odnotowaliśmy wzrost sprzedaży przez ostatnie trzy lata.

 

Polski

Nagrody

TECHSYSTEM Gazelą  Biznesu

Po raz kolejny firma TECHSYSTEM Krzysztof Perszke otrzymała tytuł Gazeli Biznesu przyznawany najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom.
Tytuł ten, to znak rozpoznawalny firm dobrze zarządzanych oraz cieszących się dobrą kondycją finansową.

Polski

Strony