Mobilne stanowisko ESTIC

Mobilne stanowisko ESTIC z oprogramowaniem ProTight

Mobilność:

Stanowisko mobilne wyposażone w przetwornikowy klucz sterowany ESTIC oraz komputerowy system ProTight do zarządzania stanowiskiem pracy. Idealne rozwiązanie w przypadku dokręcania śrub na dużych elementach lub w różnych miejscach w zakładzie. Łatwa możliwość przemieszczenia całego stanowiska powoduje dużą elastyczność w organizacji pracy.

Dokładność:

Stanowisko wyposażone w sterowany klucz umożliwiający dokręcanie z dokładnością do +-3% oraz rejestrację danych ze wszystkich przykręceń. Wyposażenie obejmuje również komputer z oprogramowaniem ProTight, które umożliwia wizualne przedstawienie kolejnych kroków procesu oraz wymuszenie na operatorze odpowiedniej sekwencji czynności oraz jakości wykonywanych prac. Oprogramowanie komunikuje się z kluczem ESTIC, skanerem kodów kreskowych oraz drukarką etykiet. Umożliwia to pełną kontrolę procesu dla każdego produkowanego elementu. Po wykonaniu wszystkich czynności na komputerze zapisywany jest raport wykonania dla danego numeru seryjnego produktu, w którym znajdują się wszystkie informacje o przeprowadzonych czynnościach.

Elastyczność:

Istnieje możliwość przygotowania stanowiska w dowolnej wersji konfiguracji – dobierzemy odpowiednie narzędzia i akcesoria do Państwa aplikacji, a następnie zbudujemy stanowisko mobilne. Zapraszamy do kontaktu.

Techsystem logo