Targi ITM Polska w Poznaniu 4 - 7 czerwca 2019 r.

ITM Polska Innowacje-Technologie-Maszyny to wiodące targi w Europie Środkowo-Wschodniej, na których prezentowały swoją ofertę polskie i zagraniczne firmy, których produkty i usługi są zgodne z ideą Przemysłu 4.0. Na targach trwających od 4 do 7 czerwca 2019 r. można było zapoznać się z ofertami z zakresu nowoczesnych maszyn i technologii, automatyzacji produkcji, obróbki metali i metalurgii. Ekspozycja podzielona była na salony tematyczne dotyczące wszystkich kluczowych gałęzi przemysłu rozwijających się w Polsce.

Polski

Wydarzenia

WYDARZENIA

 

Targi ITM Polska 4 - 7 czerwca 2019 - Poznań

ITM Polska Innowacje-Technologie-Maszyny to wiodące targi w Europie Środkowo-Wschodniej, na których prezentowały swoją ofertę polskie i zagraniczne firmy...

Polski

Wkrętarki sterowane ESTIC - wydajność i dokładność

Wkrętarki sterowane firmy ESTIC Corporation to wkrętarki cechujące się wydajnością przy zachowaniu maksymalnej dokładności i precyzji wkręcania.

Ręczne wkrętarki sterowane ESTIC są przyjazne dla środowiska, ciche, bezpieczne oraz zapewniają zmniejszoną siłę reakcyjną przy zachowaniu dokładności wkrętarek stacjonarnych. Kontroler z dużym ekranem dotykowym ułatwia pracę operatorowi: kontrola momentu, resultaty wkręcania itp.

Zobacz wideo: Electric Pulse-Driven Mode

Polski

Strony