Zapraszamy na targi ENERGETAB - Bielsko-Biała 11-13.09.2018

Zapraszamy na kolejną edycję Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB, które odbędą się od 11 do 13 września 2018 roku. 

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury oraz technologii dla przemysłu energetycznego, a także jedno z największych spotkań dla przedstawicieli sektora elektroenergetycznego.

Polski

Techman Robot zdobywcą iF DESIGN AWARD

Techman Robot zdobywcą iF DESIGN AWARD za innowacyjny projekt robota 

Techman Robot zdobył tegoroczną, uznaną na całym świecie, nagrodę iF DESIGN AWARD za projekt robota współpracującego TM5. Projetk ten przekonał do siebie 63-osobowe niezależne jury, składające się z ekspertów z całego świata cechami takimi jak: bezpieczenstwo, prostota i innowacyjność. 

Czytaj dalej

Polski

Roboty współpracujące TM5 TECHMAN

Pierwszy robot współpracujący wyposażony w zintegrowany system wizyjny

Robot współpracujący TM5, firmy Techman Robot, łączy w sobie łatwośc programowania oraz innowacyjne zintegrowane możliwości wizyjne wraz z najnowszymi funkcjami bezpieczeństwa, co umożliwia jego szybkie wdrożenie w szerokiej gamie zastosowań. 

Zastosowanie Robota TM5

Polski

Nagrody

TECHSYSTEM Gazelą  Biznesu 2017

Po raz kolejny firma TECHSYSTEM Krzysztof Perszke otrzymała tytuł Gazeli Biznesu przyznawany najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom. Tytuł ten, to znak rozpoznawalny firm dobrze zarządzanych oraz cieszących się dobrą kondycją finansową.

 

Nasze osiągnięcia:

2018

Polski

Gazele Biznesu 2017

 

Gazele Biznesu 2017

Firma TECHSYSTEM Krzysztof Perszke otrzymała tytuł Gazeli Biznesu 2017. W rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm mogliśmy wziąć udział dzięki spełnieniu wszystkich kryteriów m. in. odnotowaliśmy wzrost sprzedaży przez ostatnie trzy lata.

 

Polski

Strony