Zapraszamy na targi Warsaw Industry Week 6-8.11.2018

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przmysłowych Warsaw Industry Week 

Zapraszamy na Warsaw Industry Week, najszybciej rowijające się targi przemysłowe w Polsce, które są miejscem spotkań biznesowych w takich branżach jak: automatyzacja, robotyzacja, narzędzia, hydraulika oraz pneumatyka, oprogramowania dla przemysłu, obróbka metali i wiele innych. 

Na tegoroczne targi przygotowaliśmy dla Państwa pokaz robota współpracującego TM5 ze zintegrowanym systemem wizyjnym, którego cechują:

Polski

Techman Robot zdobywcą iF DESIGN AWARD

Techman Robot zdobywcą iF DESIGN AWARD za innowacyjny projekt robota 

Techman Robot zdobył tegoroczną, uznaną na całym świecie, nagrodę iF DESIGN AWARD za projekt robota współpracującego TM5. Projetk ten przekonał do siebie 63-osobowe niezależne jury, składające się z ekspertów z całego świata cechami takimi jak: bezpieczenstwo, prostota i innowacyjność. 

Czytaj dalej

Polski

Roboty współpracujące TM5 TECHMAN

Pierwszy robot współpracujący wyposażony w zintegrowany system wizyjny

Robot współpracujący TM5, firmy Techman Robot, łączy w sobie łatwośc programowania oraz innowacyjne zintegrowane możliwości wizyjne wraz z najnowszymi funkcjami bezpieczeństwa, co umożliwia jego szybkie wdrożenie w szerokiej gamie zastosowań. 

Zastosowanie Robota TM5

Polski

Nagrody

TECHSYSTEM Gazelą  Biznesu 2017

Po raz kolejny firma TECHSYSTEM Krzysztof Perszke otrzymała tytuł Gazeli Biznesu przyznawany najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom. Tytuł ten, to znak rozpoznawalny firm dobrze zarządzanych oraz cieszących się dobrą kondycją finansową.

 

Nasze osiągnięcia:

2018

Polski

Strony